Gigabyte GA-A55-S3P (rev. 2.x) BIOS F1

Gigabyte GA-A55-S3P (rev. 2.x) BIOS F1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-A55-S3P (rev. 2.x) BIOS F1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Alienware Area-51 CREATIVE Audio Driver 2.0 for Windows 7 x czy Dell Alienware Area-51 ALX ATI Radeon HD 5770 Display Driver 8.7. Programiści Gigabyte zadbali, by Gigabyte GA-A55-S3P (rev. 2.x) BIOS F1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.