Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Acer Aspire V3-731G Atheros LAN Driver 2.0.8.8 for Windows 7 x64 lub Sager NP4750 AMD Chipset Driver 1.1.0.0 for XP. Programiści Others zadbali, by Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Marvell SATA/RAID Preinstall Dri były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.


Liczba pobrań: 33
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Others
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca