Gigabyte GA-EP43T-USB3 (rev. 1.0) BIOS F2

Gigabyte GA-EP43T-USB3 (rev. 1.0) BIOS F2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-EP43T-USB3 (rev. 1.0) BIOS F2 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite P850 NVIDIA Display Driver 296.0_3D, czy Sony Vaio VPCZ118GX/S WebCam Companion Application 3.0.21.278 fo. Gigabyte GA-EP43T-USB3 (rev. 1.0) BIOS F2 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.