Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Dri

Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Dri to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Dri, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L750 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1 lub HP Pavilion HDX9280LA Intel PRO/Wireless Driver 7.10 D. Aplikacja Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD RAID / AHCI Preinstall Dri może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.