Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) BIOS F4

Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) BIOS F4 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) BIOS F4 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Samsung NP305U1A Series 3 Battery Manager Software 2.1.4.3 for X, czy Gateway E-100M Synaptics Touchpad Driver 8.1.13.0 for XP. Aplikacja Gigabyte GA-H61M-S2P-B3 (rev. 1.1) BIOS F4 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.