Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog

Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Pavilion HDX9080la Hitachi HDD Firmware C40A/80A lub Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel Display Driver 15.26.9. Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technolog to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 55
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:INTEL
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca