Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface

Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Intel HD Graphics Driver 8.15.10.2712 for Windows 7 x64, czy ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel Management Engine Interface może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 584
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:INTEL
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca