Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology 1.

Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology 1. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology 1. jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus P8H77-V BIOS 0607 czy Asus X44C Notebook Power4Gear Hybrid Utility 1.2.1 for Windows 7. Kod programu Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Rapid Start Technology 1. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.