Gigabyte GA-P67A-UD3P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inte

Gigabyte GA-P67A-UD3P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inte są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Gigabyte GA-P67A-UD3P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inte to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway LT32 Synaptics Touchpad Driver 14.0.6.0 for Windows 7, czy Gigabyte GA-P55-UD4P (rev. 1.0) BIOS F6. Aplikacja Gigabyte GA-P67A-UD3P-B3 (rev. 1.1) Intel Management Engine Inte może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.