Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preinstall D

Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preinstall D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preinstall D, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Atheros AR8132 LAN Driver 2.1.0.7 for Windows 8 x64 czy Sony Vaio VPCZ124GX/S Intel Graphics Driver 6.14.10.5179 for XP. Aplikacja Gigabyte GA-X79-UD3 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preinstall D może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.