Gigabyte GA-Z68AP-D3 (rev. 2.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-Z68AP-D3 (rev. 2.0) Intel Management Engine Interfac to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z68AP-D3 (rev. 2.0) Intel Management Engine Interfac to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkPad Edge E330 NVIDIA Optimus Video Features Driver 8, czy AMD Radeon HD 6410D Series Display Driver 8.97.0.0 for Windows 8. Gigabyte GA-Z68AP-D3 (rev. 2.0) Intel Management Engine Interfac poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.