Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo

Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock B75M-DGS XFast USB Utility 3.02.30 czy Toshiba Satellite L670 AMD Display Driver 8.712.2.1 for Windows . Gigabyte GA-Z77M-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel Rapid Storage Technolo poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.