Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall

Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ColorPlus PDF Printer Driver czy Lenovo ThinkCentre Edge 71z Broadcom WLAN Driver 5.100.235.12 XP. Aplikacja Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.