Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology

Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asrock B75 Pro3-M Intel Display Driver 14.51.1.5400 for XP, czy Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Intel Display Driver 14.51.64.539. Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.0) Intel Rapid Storage Technology to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.