Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki GIGABYTE.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite Pro A300 HDMI Control Manager Driver 1.7.0.5 f lub Lenovo ThinkCentre A57e ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.21 fo. Gigabyte GA-Z77X-UD3H-WB WIFI (rev. 1.0) Easy Tune6 Utility B12. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.


Liczba pobrań: 581
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:GIGABYTE
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca