The Sims 3 Patch 1.15.34

The Sims 3 Patch 1.15.34 to aktualizacja do niezwykle popularnej gry stworzonej przez Electronic Arts. W trzeciej części tej serii gracze mogą w jeszcze większym stopniu wcielić się w swoje wirtualne postacie. Simy swobodnie spacerują, przemieszczają się po ulicach, odwiedzają domy sąsiadów i zwiedzają całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych.

Innowacyjny system realistycznej osobowości, wprowadzony w The Sims 3, pozwala na nadanie każdej postaci pięciu szczególnych cech. Mają one wpływ na zachowanie Simów w konkretnych sytuacjach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wścibską staruszkę, uwielbiającą mieszać się w sprawy sąsiadów, albo nieokrzesanego punka, który ma problemy z umówieniem się na randkę. Bohaterowie The Sims 3 wychodzą poza sferę prostych potrzeb, a ponieważ dysponują silnymi osobowościami mogą skupić się zarówno na osiąganiu celów doraźnych, jak i długoterminowych.

The Sims 3 Patch 1.15.34 twórcy tego tytułu wprowadzili takie nowości jak możliwość wytworzenia emocjonalnej więzi z samochodem, nowa cecha o nazwie „Miłośnik motoryzacji” oraz poprawiono kilka błędów i zaktualizowano dodatek „Wymarzone Podróże”.