Origin 9.3.1

Origin zbiera w jednym miejscu wszystkie Twoje gry. Pobieranie gier i ich instalacja zostały uproszczone. Wystarczy dokonać (bezpiecznego) zakupu i już można grać na dowolnym komputerze. Można nawet rozmawiać ze znajomymi podczas gry bezpośrednio przez program Origin. Ostatnio aplikacja została wzbogacona o strumieniowanie wersji demonstracyjnych, bezpłatne gry oraz możliwość przechowywania plików w Internecie (na razie w wersji beta). Ta ostatnia funkcja umożliwia przechowywanie w sieci plików ze stanami gier i osiągnięciami, aby móc uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera (bez konieczności noszenia plików ze sobą).

Origin to również:

- strumieniowane wersje demonstracyjne i bezpłatne gry - czy wiesz, że w Origin możesz całkowicie za darmo grać w niewielkie gry i wersje demonstracyjne najnowszych gier EA? Niezależnie od tego, czy chcesz sprawdzić, jak wygląda gra Dead Space 2, czy też chcesz zabić trochę czasu w Plants vs. Zombies lub Bejeweled, Origin Ci to umożliwi.

- przechowywanie plików w sieci - nasza nowa funkcja przechowywania plików w Internecie (na razie wciąż w wersji beta) oznacza, że możesz kontynuować grę w tym samym miejscu niezależnie od tego, skąd się aktualnie łączysz. Musisz wyłączyć grę tuż przed pokonaniem ostatniego przeciwnika na poziomie? Nie martw się — Twój aktualny stan rozgrywki będzie przechowywany w sieci. Gdy następnym razem uruchomisz grę, zaczniesz w dokładnie tym samym miejscu.

- konsolidacja biblioteki gier - Origin umożliwia dodanie do biblioteki gier Origin praktycznie każdej gry EA, jaką zdarzyło Ci się kiedykolwiek kupić — niezależnie od tego, gdzie dokonany został zakup. Wystarczy wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki gier.

W tej edycji:

Dodano nową funkcję rozmowy grupowej.

Znajomi transmitujący swoją rozgrywkę będą wyróżnieni na liście znajomych Origin.

Przeglądarkę w funkcji „Origin w grze” wzbogacono o karty i klawisze skrótów.

Dodano możliwość wyłączenia funkcji „Origin w grze” osobno dla poszczególnych gier kupionych w Origin.

Dodano możliwość używania własnych grafik zamiast zdjęć pudełek gier spoza Origin, w tym animowanych plików GIF.

Dodano możliwość sprawdzenia postępów instalacji niektórych gier z poziomu przeglądarki WWW.

Dodano informację o możliwości ustawienia pytania awaryjnego w celu lepszego zabezpieczenia konta (dotyczy użytkowników, którzy jeszcze nie ustawili swojego pytania awaryjnego).

Dodano możliwość udostępnienia w swoim profilu informacji o zebranych punktach Origin oraz osiągnięciach zdobytych w grach BF3, ME3 i DS3, aby pochwalić się swoimi dokonaniami przed znajomymi.

Poprawiono obsługę błędów w sytuacji, gdy podczas pobierania płatnej zawartości do pobrania skończy się miejsce na dysku.

(Mac) Dodano możliwość usuwania gier bezpośrednio w Origin.

(PC) Poprawiono ankietę umożliwiającą przesyłanie opinii; (Mac) dodano ankietę umożliwiającą przesyłanie opinii.

Usprawniono funkcję automatycznej aktualizacji (teraz pobierane będą tylko zmienione fragmenty plików).

Usprawniono pobieranie gier.


Liczba pobrań: 124
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Electronic Arts
Rozmiar:16.95 MB
Nazwa pliku: OriginThinSetup_9.3.1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 124
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Electronic Arts
Rozmiar:16.95 MB
Nazwa pliku: OriginThinSetup_9.3.1.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca