Origin 9.6.1.5336

Origin zbiera w jednym miejscu wszystkie Twoje gry. Pobieranie gier i ich instalacja zostały uproszczone. Wystarczy dokonać (bezpiecznego) zakupu i już można grać na dowolnym komputerze. Można nawet rozmawiać ze znajomymi podczas gry bezpośrednio przez program Origin. Ostatnio aplikacja została wzbogacona o strumieniowanie wersji demonstracyjnych, bezpłatne gry oraz możliwość przechowywania plików w Internecie (na razie w wersji beta). Ta ostatnia funkcja umożliwia przechowywanie w sieci plików ze stanami gier i osiągnięciami, aby móc uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera (bez konieczności noszenia plików ze sobą).

Origin to również:

- strumieniowane wersje demonstracyjne i bezpłatne gry - czy wiesz, że w Origin możesz całkowicie za darmo grać w niewielkie gry i wersje demonstracyjne najnowszych gier EA? Niezależnie od tego, czy chcesz sprawdzić, jak wygląda gra Dead Space 2, czy też chcesz zabić trochę czasu w Plants vs. Zombies lub Bejeweled, Origin Ci to umożliwi.

- przechowywanie plików w sieci - nasza nowa funkcja przechowywania plików w Internecie (na razie wciąż w wersji beta) oznacza, że możesz kontynuować grę w tym samym miejscu niezależnie od tego, skąd się aktualnie łączysz. Musisz wyłączyć grę tuż przed pokonaniem ostatniego przeciwnika na poziomie? Nie martw się — Twój aktualny stan rozgrywki będzie przechowywany w sieci. Gdy następnym razem uruchomisz grę, zaczniesz w dokładnie tym samym miejscu.

- konsolidacja biblioteki gier - Origin umożliwia dodanie do biblioteki gier Origin praktycznie każdej gry EA, jaką zdarzyło Ci się kiedykolwiek kupić — niezależnie od tego, gdzie dokonany został zakup. Wystarczy wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki gier.

Kolejna wersja programu to zmiany:

- kafle dodatków do gry The Sims 3 będą wyświetlane na stronie danych gry, a nie w bibliotece „Moje gry”.

- dodano możliwość usuwania dodatków do niektórych gier.

- poprawiono jakość dźwięku w rozmowach głosowych.

- wprowadzono różne drobne usprawnienia i poprawki.


Liczba pobrań: 112
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Electronic Arts
Rozmiar:17.11 MB
Nazwa pliku: Origin_ 9.6.1.5336.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 112
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Electronic Arts
Rozmiar:17.11 MB
Nazwa pliku: Origin_ 9.6.1.5336.exe

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca