Dragon Age: Origins Join Us Trailer (HD)

Materiał filmowy z gry Dragon Age: Origins. Zobacz jak będzie wyglądać następca Baldur's Gate i Neverwinter Nights. Autorzy z BioWare wiedzą jak wysoko postawili poprzeczkę poprzednimi tytułami i teraz starają się jak mogą aby zachwycić graczy kolejnym eRPGiem umieszczonym w świecie fantasy.

Już od samego początku przebieg rozgrywki będzie w pełni zależny od wyborów gracza. Tyczy się to już samej decyzji o pochodzeniu stworzonego bohatera. Jego historia, wybierana na samym początku, umiejscowi gracza w jednym z wielu miejsc świata i będzie wpływać na postrzeganie rzeczywistości, a także na to jak otoczenie spoglądać będzie na bohatera.

Innym interesującym elementem będzie toczenie epickich bitew. W Dragon Age: Origins walka odbywać się będzie także na dużo większą skalę niż zmagania z paroma przeciwnikami. Odbywać się także będą epickie bitwy, w których liczyć się będą specjalne umiejętności całej drużyny by pokonać hordy atakujących przeciwników.

Oczywiście gra zapewni bardzo duże możliwości modyfikacji postaci, jej wyglądu oraz umiejętności. BioWare zapewnia także, że będzie niezwykle daleka od określenia "liniowa". Niestety trzeba będzie jeszcze trochę poczekać aby przekonać się czy deweloper nie mija się z prawdą. Gra pojawi się na rynku najwcześniej na początku przyszłego roku.


Liczba pobrań: 528
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:BioWare
Rozmiar:99.87 MB
Nazwa pliku: Join_Us_ESRB_720p_H264.mov

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca