Haaretz English Edition for iPad 1.0.1

Haaretz English Edition for iPad to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Haaretz English Edition for iPad zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Haaretz Daily Newspaper Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.1 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Sound + Vision oraz American Car Magazine.


Liczba pobrań: 104
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Haaretz Daily Newspaper Ltd
Rozmiar:3 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 104
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Haaretz Daily Newspaper Ltd
Rozmiar:3 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca