HDCleaner Portable (32-bit) 1.162

HDCleaner to darmowy program, który pomoże w optymalizacji systemu operacyjnego. Umożliwia usuwanie nieważnych lub uszkodzonych kluczy z rejestru, pozbywanie się zbędnych plików z dysku twardego, znajduje duplikaty plików, wyłącza także te funkcje systemu, które automatycznie łączą się z siecią i przesyłają dane bez wiedzy użytkownika. Na tym nie koniec działania - inen narzędzia służą do sprawdzenia dysku twardego pod kątem błędów, znajdowanie niepotrzebnych i starych plików DLL, a także bezpowrotne kasowanie plików wskazanych przez użytkownika.

Ponieważ HDCleaner ma polski interfejs, jego obsługa nie powinna nikomu sprawiać problemów. Interesującą opcją programu jest DirToHTML - umożliwia zapisanie zawartości wskazanego folderu jako plik .html. HDCleaner doskonale współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami, dzięki czemu można usunąć z systemu ciasteczka, ukryć historię odwiedzanych stron, zlikwidować pliki tymczasowe, itp. Warto także wspomnieć o możliwości tworzenia punktów przywracania systemu. Przekonaj się osobiście o wszystkich możliwościach tego programu!

Nowe wydanie to poprawki pod kątem Firefoxa i Edge, wsparcie dla dodatkowych wtyczek, poprawki bugów oraz małe zmiany w interfejsie użytkownika.

Wersja Portable nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.


Liczba pobrań: 2810
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Kurt Zimmermann
Rozmiar:2.76 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca