Hi-Fi Choice 4.9.4

Hi-Fi Choice to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Hi-Fi Choice dzięki zaangażowaniu pracowników MHS Media.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 4.9.4.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Tamiya Model Magazine International - The World's No.1 Plastic S oraz Astronomy Magazine.


Liczba pobrań: 139
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:MHS Media
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 139
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:MHS Media
Rozmiar:8 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca