Hitman the Movie Trailer

Trailer filmu "Hitman", który oparty będzie na świetnej serii gier komputerowych traktujących o zawodowym zabójcy. W roli głównej wystąpi Timothy Olyphant, amerykański aktor znany z serialu "Deadwood" czy filmów "Dziewczyna z sąsiedztwa" oraz "Łowca snów". W filmie pojawi się również Dougray Scott ("Fatum", "Gotowe na wszystko"), Robert Kneeper (serial "Skazany na śmierć") oraz Olga Kurylenko ("Zakochany Paryż").

Reżyserem filmu został Xavier Gens, który w jednym z wywiadów stwierdził, że "wyobraża sobie Hitmana jako film brutalny i mroczny". Zdjęcia kręcone są m.in. w RPA, Turcji, Rosji i Wielkiej Brytanii.

Scenariusz Hitmana napisał Skip Woods ("Kod dostępu"). Fabuła opowiada o perfekcyjnym zabójcy, który niespodziewanie znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Agent 47 został wrobiony, a jego śladem ruszyli agenci Interpolu i rosyjskich służ specjalnych. Co gorsza, zabójcę dopadają nieznane mu wcześniej uczucia: wyrzuty sumienia oraz miłość.

Film trafi na ekrany już w listopadzie bieżącego roku. Dopiero wtedy przekonamy się czy możliwe jest przeniesienie świetnego klimatu gry na srebrny ekran.

Przeczytaj wywiad z odtwórcą głównej roli i reżyserem.


Liczba pobrań: 595
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:20th Century Fox
Rozmiar:41.59 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 595
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:20th Century Fox
Rozmiar:41.59 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca