IconCool Studio Pro 7.00.91018

IconCool Studio 7 to program graficzny dedykowany do tworzenia ikon. Za pomocą tego narzędzia stworzysz ikony o zera lub zmodyfikujesz już istniejące. Aplikacja obsługuje różne formaty ikon. Począwszy od niewielkich 16x16 pikseli do dużych, o rozmiarach 256x256 punktów znanych z Visty. Program utworzy obrazy czarno-białe jak i w palecie 24-bitowej z kanałem alpha.

Aplikacja ma wbudowane narzędzia do rysowania, wypełniania, pobierania kolorów czy definiowania gradientów. W programie znajdziesz magiczne różdżki i funkcje do uzupełniania obrazków tekstem. IconCool zawiera także kilkadziesiąt efektów i filtrów graficznych. Wszystkie narzędzia aplikacji zostały zoptymalizowane pod kątem tworzenia ikon, kursorów i animowanych kursorów. Swoje prace możesz też zapisać w jedny z tradycyjnych formatów graficznych jak GIF, JPEG czy TIFF.

Osoby, które nie maja talentów graficznych skorzystają na pewno z wbudowanej w IconCool Studio biblioteki ikon. Do dyspozycji masz kilkaset darmowych, najwyższej jakości obrazków podzielonych na kilkanaście kategorii. Za pomocą narzędzi wbudowanych w program szybko zmodyfikujesz odpowiednie pliki tak, by nabrały indywidualnego charakteru. Możesz też z kilku ikon stworzyć własną