iCreate: The Magazine For Your iPad, iPhone, iPod and Mac Life 2.5.5

iCreate: The Magazine For Your iPad, iPhone, iPod and Mac Life to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. iCreate: The Magazine For Your iPad, iPhone, iPod and Mac Life zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Imagine Publishing.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.5.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Luxury Interiors oraz NEXT - Magazyn Przyszłości.


Liczba pobrań: 88
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:Imagine Publishing
Rozmiar:4 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca