ILUO Biznes 2.0.511

ILUO Biznes to nowoczesne oprogramowanie wspierające działalność małego i średniego przedsiębiorstwa w takich aspektach jak: zarządzanie sprzedażą i zakupem, zarządzanie zamówieniami, wsparcie handlu internetowego, zarządzanie magazynami, a także zarządzanie relacjami z klientami i pracownikami, wsparcie procesów produkcyjnych (kompletacja), archiwizacja wszystkich dokumentów firmy, współpraca z różnymi systemami finansowo-księgowymi dostępnymi na rynku oraz z firmowym systemem ILUO Finanse, który będzie dostępny w sprzedaży w 2012 roku.

ILUO Biznes to system handlowy, program magazynowy, narzędzie ułatwiające zarządzanie firmą, z którym można zintegrować dowolną aplikację księgową. Polecamy nasz system ILUO Finanse. Oprogramowanie ILUO Biznes dostępne jest w wielu standardowych wariantach, aby optymalnie dostosować możliwości programu do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorcy. Wariant ILUO Biznes ULTIMA to program do firmy, który udostępnia pełnię możliwości wdrożeniowych i pozwala na perfekcyjne dostosowanie do potrzeb Twojego biznesu.

Wybrane, innowacyjne cechy aplikacji ILUO Biznes

Inteligentna, globalna wyszukiwarka poleceń i danych (FindMe) – pozwala na szybki dostęp do poleceń systemu (np. „wystaw fakturę”) oraz danych w nim zgromadzonych (np. wyszukaj fakturę „FV9564”)

Funkcja autouzupełniania pól (FillMe) - szybkie wypełnianie formularzy

Możliwość pracy z wieloma dokumentami jednocześnie

Optymalna praca z ekranami o różnej rozdzielczości – zmiana wielkości czcionek

Obsługa pracy wielomonitorowej

Współpraca z różnymi systemami księgowymi – możesz łatwo dopasować się do potrzeb np. biura rachunkowego

Oznaczanie dowolnych informacji zgromadzonych w systemie (TagMe)

Ustawianie kompozycji interfejsu użytkownika („Skórki”)

Biblioteka dodatkowych modułów (2012)

Możliwość definiowania własnych raportów (PREMIUM, ULTIMA)

Moduł wdrożeniowy (ULTIMA) – pozwala na dostosowanie programu do potrzeb użytkownika na etapie wdrożenia (interfejs, wydruki, funkcje dodatkowe)

Wielojęzykowość

Wielozadaniowość – optymalne wykorzystanie procesorów wielordzeniowych

Wersja z interfejsem internetowym (dostępna w przyszłości)