Intel Graphics Media Accelerator Driver 8.14.8.1083 for Vista/Wi

Intel Graphics Media Accelerator Driver 8.14.8.1083 for Vista/Wi to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Intel Graphics Media Accelerator Driver 8.14.8.1083 for Vista/Wi to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L550D Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for W, czy HP HDX X18-1116TX Premium Notebook BIOS F.34. Aplikacja Intel Graphics Media Accelerator Driver 8.14.8.1083 for Vista/Wi może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.