Intel Network Connections Software / Driver 17.3 for XP

Intel Network Connections Software / Driver 17.3 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Intel Network Connections Software / Driver 17.3 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Optimizer Utility 1. lub Toshiba Satellite L650 Webcam Driver 1.1.1.15 for XP. Programiści INTEL zadbali, by Intel Network Connections Software / Driver 17.3 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.