Intel PROSet/Wireless WiMAX Connection Utility 7.5.0 x64

Intel PROSet/Wireless WiMAX Connection Utility 7.5.0 x64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Intel PROSet/Wireless WiMAX Connection Utility 7.5.0 x64, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ11PGX BIOS Update Utility R3031C3 for XP/Windows 7 lub Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.. Aplikacja Intel PROSet/Wireless WiMAX Connection Utility 7.5.0 x64 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 487
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:INTEL
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca