Intel Solid-State Drive Toolbox 3.1.0

Intel Solid-State Drive Toolbox 3.1.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Intel Solid-State Drive Toolbox 3.1.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L855 Intel PROSet/Wireless Software 15.0.0.0.3, czy Toshiba Satellite L830 Intel PROSet/Wireless Software 15.0.0.0 f. Kod programu Intel Solid-State Drive Toolbox 3.1.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.