Interior Design Magazine 4.3

Interior Design Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Edukacja. Interior Design Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Sandow

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 4.3. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Classic Ford: the car magazine for Ford fans oraz Total Guitar: Europe’s best selling guitar magazine with tab and.