Internet Download Accelerator 6.1.1.1443

Internet Download Accelerator łatwy w obsłudze i efektywny menadżer pobierania, mający za zadanie ułatwić i przyspieszyć proces pobierania plików z Internetu. Dzięki niemu szybkość pobierania plików może wzrosnąć nawet kilkakrotnie, głównie poprzez zastosowanie segmentowania danych i pobieranie poszczególnych części pliku równolegle. Program umożliwia zatrzymanie pobierania oraz potrafi rozpocząć je ponownie po zerwaniu połączenia, po wystąpieniu problemów z siecią lub wyłączeniu lokalnego komputera.

Internet Download Accelerator to przede wszystkim intuicyjny i łatwy w konfiguracji interfejs, sortowanie listy pobieranych plików, dodatkowe wtyczki, motywy graficzne, to wszystko sprawia, że korzystanie z programu jest łatwe i szybkie. Aplikacja obsługuje protokoły HTTP, HTTPS oraz serwery FTP, jak również radzi sobie z połączeniami nawiązywanymi poprzez serwery proxy. Posiada konfigurowalne ustawienia dla połączeń typu dial-up, ISDN, ADSL, LAN, wsparcie dla skompresowanych plików (ZIP).

W najnowszej wersji ulepszono potwierdzanie autentyczności HTTP, usprawniono działanie na tablecie, poprawiono kilka bugów.


Liczba pobrań: 1420
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:2VG Group
Rozmiar:5.85 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Program miesiąca