Internet Explorer (64-bit) 11 Preview 11.0.9431.0

Internet Explorer 11 to przeglądarka internetowa przygotowana przez Microsoft. Wersja ta oferuje większą obsługę CSS3 i HTML 5 niż Internet Explorer 9 i wykorzystuje akcelerację sprzętową do wyświetlania stron. Zaprojektowany, aby w pełni wykorzystywać potencjał systemu Windows 8 i Windows RT, Internet Explorer 10 uruchamia się i ładuje strony prawie natychmiast. Reaguje tak płynnie, że każda oglądana strona wydaje się jak nowa. Aby zrobić cokolwiek w Internecie, wystarczy przeciągnąć, nacisnąć lub kliknąć. Internet Explorer 10 to także wyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony prywatności. Przeglądarka ma wbudowane narzędzia ochrony prywatności, np. Nie śledź, które można z łatwością włączyć, aby lepiej kontrolować przepływ informacji.

Internet Explorer 11 to także przerzucanie stron w witrynach, przypięcie strony (powoduje utworzenie kafelka na ekranie startowym, Wystarczy jeden gest, by przejść do strony) czy też filtr SmartScreen oraz nagłówek "Nie śledź" - wysyła sygnał do tych witryn internetowych, którym nie chcesz zezwalać na gromadzenie informacji o Twoich wizytach, ponieważ umożliwia to śledzenie Twojej aktywności w Internecie. Sposób, w jaki odwiedzane przez Ciebie witryny odpowiadają na żądania Nie śledź albo w jaki je interpretują, jest zależny od zasad ochrony prywatności obowiązujących w tych witrynach.

Nowości w edycji 11 to miedzy innymi lepsze wsparcie dla WebGL oraz High DPI, optymalizacja pod kątem działania z urządzeniami dotykowymi, narzędzia dla deweloperów, dzięki którym można tworzyć aplikacje dla Windows Store przy użyciu JavaScript, lepsza obsługa RSS i inne.


Liczba pobrań: 3148
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Microsoft Corp.
Rozmiar:57.03 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca