IObit Advanced SystemCare 15.0.1

IObit Advanced SystemCare to program do optymalizacji systemu operacyjnego. Jak chwali się jego producent, ma on zapewnić nawet o 300% szybsze działanie Windowsa! Wśród czynności, jakie wykonuje, znajduje się usuwanie uszkodzonych i zbędnych plików, prywatnych informacji (jak historia odwiedzonych stron www), itp. Posiada także narzędzie do ustalania, jakie aplikacje mają uruchamiać się wraz z systemem. Funkcja Performance Monitor śledzi na bieżąco wykorzystanie pamięci RAM, procesora oraz miejsca na dysku, regulując procesy tak, aby użytkownicy cieszyli się płynnym działaniem Windows.

IObit Advanced SystemCare ma wbudowany mechanizm identyfikacji twarzy (FaceID), który chroni komputer przed nieautoryzowanym dostępem oraz potrafi automatycznie wykonać zdjęcie intruza wykorzystując kamerkę notebooka. W programie znajdziesz też wiele narzędzi chroniących przed zagrożeniami z sieci. Program zapewnia ochronę przed programami szpiegującymi w czasie rzeczywistym, zapobiega próbom modyfikacji ustawień DNS przez złośliwe oprogramowanie, potrafi blokować reklamy w przeglądarce oraz może automatycznie usuwać ślady aktywność użytkownika przy zamykaniu przeglądarki.

Najnowsza edycja przynosi poprawki i usprawnienia, dzięki którym czyszczenie jest głębsze, zwiększony została również nacisk na prywatność użytkownika. Wykrywa uszkodzone pliki, przestarzałe klucze rejestru, usuwa zapychające pamięć podręczną, zbyteczne informacje, a także kasuje logi i pliki tymczasowe stworzone w trakcie korzystania z przeglądarek internetowych. Jak wykazały to przeprowadzane przez producenta testy, w porównaniu z poprzednimi wersjami nowa edycja czyści co najmniej 10% więcej zbędnych plików, dzięki czemu użytkownicy zyskują więcej miejsca na dysku twardym. Wprowadza także rozwiązania przyśpieszające start systemu o 15%.

Advanced SystemCare12 wprowadza nową funkcję - Privacy Shield. Została ona wprowadzona na skutek kilku głośnych afer związanych z wyciekiem danych z różnych serwisów i miejsc. Ma za zadanie ochronić prywatne informacje dotyczące użytkownika, w tym historię odwiedzanych stron, adresy e-mailowe, loginy do usług chmurowych (jak Dropbox czy OneDrive). W skład tarczy wchodzi moduł Browser Anti-Tracking, mający za zadanie blokowanie śledzenia użytkownika w trakcie przeglądania stron www.


Liczba pobrań: 3142
Cena/licencja:Ad-supported
Producent/dystrybutor:IObit.COM
Rozmiar:56.2 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca