Joint Operations Demo

Wersja demonstracyjna przeznaczonej do wieloosobowych rozgrywek w sieci gry 'Joint Operations'. Demo oferuje jedną ogromną mapę – 'Dormant Volcano', na której w rozgrywce może wziąć udział nawet do stu graczy jednocześnie.

'Joint Operations to niezwykle dynamiczna gra akcji, w której gracz ma okazję nie tylko wcielić się w doskonale wyszkolonego żołnierza, ale także latać śmigłowcem, pływać łodziami czy prowadzić wozy opancerzone. Jako, że gra przeznaczona jest przede wszystkim do gry w trybie wieloosobowym, w których będzie mogło brać udział nawet do 150 graczy jednocześnie, w trakcie rozgrywki najważniejsza będzie współpraca w ramach drużyny i dokładne wykonywanie rozkazów. Wysoką jakość oprawy graficznej gry zapewni natomiast ulepszony silnik graficzny wykorzystany w grze ''Delta Force: Helikopter w Ogniu'.

Akcja 'Joint Operations' toczy się w niedalekiej przyszłości na terenie ogarniętej wojną Indonezji. W grze wcielamy się w przedstawiciela służb specjalnych sił sprzymierzonych, walczących z indonezyjskimi rebeliantami. Do dyspozycji graczy oddano 29 różnego rodzaju 'sterowalnych' pojazdów lądowych, morskich i powietrznych, obejmujących m.in. łodzie Mark V, samoloty AH-6 Little Bird i lekkie pojazdy opancerzone typu Stryker. W grze znajdziemy także 39 nowoczesnych rodzajów broni, wśród których nie zabrakło wyrzutni rakiet Singer, karabinu M4 i granatnika M203.


Liczba pobrań: 1365
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Novalogic
Rozmiar:263.08 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca