Jupiter 2016 Standard v1.0.1

Jupiter 2016 Standard to proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu da się w łatwy sposób przygotować i wysłać PIT-y za rok 2016. Program obsługuje wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (także ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą. Wyposażony jest w przyjazny kreator i obejmuje pełny zakres formularzy rozliczenia rocznego 2016: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-28/A, PIT-28/B, PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/ZG, PIT/Z(nowy!), PIT/BR(nowy!), PIT/DS(nowy!) oraz ORD-ZU, zgłoszenie aktualizacyjne ZAP-3 i druk przelewu podatkowego. Możliwe jest rozliczanie wspólne małżonków, jak i osobne dla każdego.

Jupiter 2016 Standard w wersji darmowej posiada także możliwość przygotowania kompletu deklaracji dla 4 podatników (8 w przypadku rozliczeń wspólnych). Więcej opcji znajduje się w dodatkowych pakietach lub komercyjnych wersjach programu. Aplikacja obsługuje e-deklaracje - wysyłka rozliczeń w formie elektronicznej odbywa się bezpośrednio z programu, tak jak drukowanie UPO oraz nanoszenie numeru referencyjnego na formularzach. Dla wygody użytkownika możliwy jest import danych z rozliczenia ubiegłorocznego.

Rozliczenie w 4 krokach

Zainstaluj program i wprowadź pierwszego podatnika wraz z numerem seryjnym

SER-ELFI-NJUP-ITER- 2016 (klucz dla wersji darmowej jest wpisany domyślnie).

Przygotuj rozliczenie dla wybranego podatnika, odpowiadając na pytania i wpisując kwoty, o które poprosi program. W przypadku zeznania wspólnego dane drugiego podatnika wprowadzisz na planszy w trakcie rozliczenia.

Przekaż 1% swojego podatku jednej z rekomendowanych przez Elfina organizacji pożytku publicznego.

Wyślij gotowe zeznanie podatkowe w postaci e-deklaracji albo wydrukuj, podpisz i zanieś je na pocztę lub bezpośrednio do swojego urzędu skarbowego.


Liczba pobrań: 7842
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Elfin sp. z o.o.
Rozmiar:24.64 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca