Kaspersky SalityKiller 1.3.7.0

Kaspersky SalityKiller to narzędzie do usuwania wirusów Virus.Win32.Sality.aa,ae,ag,bh. Uwaga - do poniższych zaleceń należy się tylko wtedy, gdy na zainfekowanym komputerze NIE jest zainstalowany produkt Kaspersky Lab i / lub, jeśli komputer jest już zainfekowany, a produkt Kaspersky Lab nie może być zainstalowany w standardowy sposób. Eksperci firmy Kaspersky Lab zalecają również korzystanie z Dysku ratunkowego do wyleczenia zainfekowanego komputera.

Kaspersky SalityKiller umożliwia wykrywanie i leczenie wyłącznie następujących modyfikacji wirusa Sality: Virus.Win32.Sality.aa, Virus.Win32.Sality.ae, Virus.Win32.Sality.ag, Virus.Win32.Sality.bh. W celu wyleczenia komputer z infekcji wirusem Virus.Win32.Sality, wykonaj następujące działania:

- pobierz plik SalityKiller.zip

- wypakuj archiwum SalityKiller.zip

- uruchom plik SalityKiller.exe na każdym komputerze jednocześnie (na przykład, poprzez Kaspersky Administration Kit, lub profile grupowe danego serwera) na wszystkich komputerach, na których administrator domeny może się zarejestrować i pracować

Uwaga

Aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji w sieci podczas dezynfekcji tej grupy komputerów, nie należy się logować jako administrator domeny na innych komputerach.

Nie przerywaj lub nie kończ działania narzędzia dopóki wszystkie komputery w sieci nie zostaną wyleczone.

Po zakończeniu leczenia może być konieczne ponowne uruchomienie systemu.

Upewnij się, że ikona antywirusa zmieniła się na kolor czerwony.


Liczba pobrań: 622
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Kaspersky Lab
Rozmiar:296 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca