KeePass Password Safe Standard Portable 1.18

Narzędzie do przechowywania listy haseł w formie zaszyfrowanej. Dzięki niemu nie musisz się już troszczyć o zapomniane hasło logowania do jakiejś witryny, dodatkowego konta pocztowego lub do serwera.

Pobierz polski interfejs

Program potrafi przechowywać hasła z zaszyfrowanej bazie danych, składającej z jednego pliku, który można łatwo przenieść z jednego komputera na drugi lub ukryć. Aplikacja oferuje grupowanie haseł - Windows, Internet, moja strona WWW, a opcja "przeciągnij-upuść" pazwala na przeklejanie tajnych wyrazów bezpośrednio do innych aplikacji. Również pomocna okaże się opcja autouzupełniania nazwy użytkownika i jego hasła w aplikacjach.

Program pozwala na eksport danych do plików w różnym formacie (m.in.TXT, HTML, XML, CSV) lub import z innych zbiorów (np.Password Safe v2 TXT lub CSV). Drukowanie listy odbywa się z poziomu menu kontekstowego. Aplikacja została napisana przy wykorzystaniu Microsoft Visual C++, więc nie jest konieczna instalacja dodatkowych bibliotek. Dostępne jest również polskie tłumaczenie interfejsu aplikacji.


Liczba pobrań: 1734
Cena/licencja:GPL
Producent/dystrybutor:Dominik Reichl
Rozmiar:1.16 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca