Księga Express STD 5.1.01

Księga Express STD to kontynuacja programu pracującego z lokalną bazą danych ADS, rozwijanego od 8 lat. Od roku 2010 staje się częścią Zintegrowanego Systemu Rozliczeń Księgowych [email protected], który korzysta z bezpłatnej bazy danych MS SQL Server Express 2005 lub 2008. Może pracować jako samodzielna aplikacja, lub w zestawie z innymi modułami w dowolnej kombinacji. Dane wszystkich modułów zapisywane są w tej samej bazie SQL, co bardzo usprawnia przepływ informacji pomiędzy nimi oraz zapewnia pełną integrację. Należy tutaj zaznaczyć, że każda obsługiwana przez program firma, to oddzielna baza danych SQL. W przypadku konieczności rozdzielenia firm, np. przejęcia obsługi przez inne Biuro Rachunkowe lub decyzji wycofania danych z Biura Rachunkowego, wiąże się z prostym zabiegiem zarchiwowania tylko tej firmy i odczyt archiwum w innym komputerze.

Księga Express STD jest wersję bezpłatną, bezterminową i w pełni funkcjonalną. Jeżeli jednak funkcjonalność programu okaże się niewystarczająca ( np. wskutek rozwoju firmy), producent proponuje zakup programu Księga Express PRO w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie dotychczas wprowadzone dane zostaną automatycznie "przejęte" przez nowy program i można kontynuować pracę bez żadnych przestojów i kosztów poniesionych na przenoszenie danych oraz naukę nowego programu! Wszystkie do tej pory wykorzystywane opcje wyglądają tak samo, poszerzy się tylko ich zakres.

Lista opcji aplikacji:

- otwórz wydruk w oknie podglądu. Raporty wykonane przy użyciu dostępnego w programie Generatora Raportów FAST REPORT, można zapisać do pliku. Utworzone raporty są później dostępne w tej opcji do dalszej obróbki (wydruk, zmiana, eksport do PDF, RTF, XLS, HTML).

- zmiana roku. Przeglądanie zapisów z archiwalnych roczników

- lista kontrahentów

- wskaźniki Finansowe - wykorzystywane np. w PIT-ach.

- lista operacji Księgi - słownik typowych opisów podpowiadanych podczas rejestrowania danych w PKPiR.

- lista kodów operacji - kody mogą być wykorzystane jako dodatkowy opis zapisu księgowego do przyszłych analiz (analogia do kont księgowych w większych systemach).

- Księga przychodów i Rozchodów - tabela z wszystkimi wymaganymi ustawowo polami.

- zestawienie Księgi wg miesięcy - podsumowanie zbiorcze PKPiR w poszczególnych miesiącach.

- raporty deklaracje, PIT-y. Wykonywanie zdefiniowanych formularzy. W programie dostępne są: PIT5 PIT5L VAT7 VAT7K VAT

- rejestry VAT sprzedaży, zakupów i kosztów


Liczba pobrań: 2680
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:TGSoft
Rozmiar:6.17 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca