Księga Handlowa 2.51

Program zapewnia użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo pracy. System umożliwia prowadzenie księgowości w formie dzienników cząstkowych, ponadto zawiera ewidencje pomocnicze:

- rejestry VAT

- ewidencje dodatkową przychodów i kosztów

- rejestry kasowe/bankowe

- księgę inwentarzową

Zastosowanie mechanizmu wzorców księgowań w znacznym stopniu usprawnia Operatorowi proces księgowania. Dokumenty wprowadzone w ewidencjach pomocniczych są automatycznie przenoszone do Księgi Głównej lub wcześniej do bufora księgowań, w którym można dokonać ich poprawy.

Dział księgowości szybko i sprawnie może kontrolować rozrachunki z kontrahentami (w tym również walutowe). Oprócz podstawowych informacji o należnościach i zobowiązaniach, księgowość może skorzystać z funkcji automatycznego naliczania odsetek, wydruku ponagleń do zapłaty czy potwierdzenia salda.

System może służyć także jako źródło wielu raportów umożliwiających analizę danych (zestawienie obrotów i sald, struktura wiekowa należności i zobowiązań, bilans, rachunek wyników, sprawozdanie z przepływów środków pieniężnych itd.). Dzięki analizom oraz stworzonemu w programie Systemowi Informacji Szefa (SIS), Przedsiębiorca może w pełni kontrolować płynność finansową firmy oraz poznawać wskaźniki finansowo–ekonomiczne, niezbędne dla rachunkowości zarządczej.

Dodatkowo system współpracuje z aplikacją Efekt(CDN) umożliwiającą korzystanie z dodatkowych zestawień i raportów oraz z programem XLink(CDN), który umożliwia tworzenie własnych raportów w arkuszu MS Excel.


Liczba pobrań: 1172
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:CDN
Rozmiar:4.07 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1172
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:CDN
Rozmiar:4.07 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca