Layout Designer

Program do szybkiego ukladania i drukowania layoutów i drukowania najrozmaitszych dokumentów, broszurek, folderów, kart, zaproszeń itd., działający całkwicie na bazie kreatorów. Jeśli chcesz zrobić porządek z dużą liczbą wydruków, zadbać o ich przyzwoity wygląd, a przy okazji zaoszczędzić jeszcze na liczbie kartek, to ta aplikacja jest dla ciebie. Jej zadaniem jest tworzenie wygodnych szablonów do drukowania praktycznie ze wszystkich aplikacji posiadających możliwość przekazywania dokumentów do druku.

Program instaluje się w systemie jako sterownik wirtualnej drukarki. Po uruchomieniu oferuje zarówno tryb kreatora jak i samodzielny wybór wszystkich parametrów. Do dyspozycji masz aż 5 kategorii szablonów, a w każdej z nich znajdziesz co najmniej kilkanaście wzorów, które od razu możesz podejrzeć w głównym oknie interfejsu. Okno podglądu posiada funkcję powiększenia oraz kilka trybów widoku do wygodnej nawigacji po zasobach. W poszczególne kratki jest wprowadzana zawartość do wydrukowania. Oczywiście, każdy z parametrów posiada również opcję ręcznej regulacji. Dzięki temu tworzysz szablony dostosowane do swoich potrzeb. Możesz je zapisać do ponownego wykorzystania. Następnie dodajesz do nich nagłówki, stopki, znaki wodne. Masz możliwość zmiany formatu papieru, który zostanie użyty do drukowania, modyfikacji liczby stron, marginesów, ramek, kolejności stron, justowania tekstu oraz wielu innych ustawień.

Gotowy projekt możesz zapisać w postaci elektronicznej publikacji w formacie PDF, plik graficzny JPEG, BMP, PNG, TIFF lub przesłać bezpośrednio do drukarki aktualnie podłączonej do komputera. Layout Designer dostępny jest w polskiej wersji językowej, co znacznie ułatwia obsługę początkującym użytkownikom Demo niestety jest dostępne jedynie w języku angielskim.

Pełna wersja tego programu ukazała się na płycie DVD w numerze 05/2007 miesięcznika PC World Komputer.


Liczba pobrań: 2151
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:soft Xpansion
Rozmiar:7.26 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 2151
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:soft Xpansion
Rozmiar:7.26 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca