Lenovo ThinkCentre A58 ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.19 for

Lenovo ThinkCentre A58 ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.19 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkCentre A58 ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.19 for, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ColorPlus PDF Printer Driver lub Acer Extensa 5235 Notebook Chicony Camera Driver 1.1.81.402 for . Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkCentre A58 ScrollPoint Optical Mouse Driver 5.19 for były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.


Liczba pobrań: 496
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Lenovo
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca