Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel B75 Management Engine Software

Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel B75 Management Engine Software to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel B75 Management Engine Software to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby TP-LINK TL-WR740N Easy Setup Assistant V4, czy Toshiba Satellite C650D Atheros LAN Driver 1.0.0.27 for Windows . Programiści INTEL zadbali, by Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel B75 Management Engine Software były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.