Lenovo ThinkCentre M57 Intel Management Engine Firmware Update T

Lenovo ThinkCentre M57 Intel Management Engine Firmware Update T są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M57 Intel Management Engine Firmware Update T, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. MSI Wind Top AP2000 Intel Display Driver 8.15.10.2202 czy HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook Quick Launch Buttons Drive. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M57 Intel Management Engine Firmware Update T może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.