Lenovo ThinkPad Edge 13 AMD AHCI RAID Preinstall Driver 3.2.1540

Lenovo ThinkPad Edge 13 AMD AHCI RAID Preinstall Driver 3.2.1540 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad Edge 13 AMD AHCI RAID Preinstall Driver 3.2.1540 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre Edge 72 Flash UEFI BIOS 9QKT37A, czy HP Pavilion HDX9203KW Intel Chipset Utility 8.3.1.1009. Kod programu Lenovo ThinkPad Edge 13 AMD AHCI RAID Preinstall Driver 3.2.1540 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.


Liczba pobrań: 32
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:AMD
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca