Lenovo ThinkPad Edge 13 Power Manager Utility 6.32

Lenovo ThinkPad Edge 13 Power Manager Utility 6.32 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad Edge 13 Power Manager Utility 6.32 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby AMD Catalyst Display Driver 12.8 for Vista64, Windows 7 x64, Win, czy Brother MFC-J435W Printer Driver Deployment Wizard 1.43.62. Kod programu Lenovo ThinkPad Edge 13 Power Manager Utility 6.32 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.