Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7

Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 0301, czy Asus P8B75-M LX PLUS Intel Smart Connect Technology 2.0.1083.0. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad Edge S430 BIOS Update Utility 1.12 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.