Lenovo ThinkPad R61 Synaptics/Alps UltraNav Driver 14.0.16.0

Lenovo ThinkPad R61 Synaptics/Alps UltraNav Driver 14.0.16.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Lenovo ThinkPad R61 Synaptics/Alps UltraNav Driver 14.0.16.0 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby MSI ZH77A-G41 BIOS 1.6 czy Gigabyte GA-P55-UD4P (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive. Lenovo ThinkPad R61 Synaptics/Alps UltraNav Driver 14.0.16.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.