LG E2711T Monitor Driver 1.0

LG E2711T Monitor Driver 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki LG.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

LG E2711T Monitor Driver 1.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock H61M-DGS Intel Display Driver 14.51.7.5421 for XP, czy Gigabyte GA-P67A-UD3P-B3 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall D. LG E2711T Monitor Driver 1.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.