Lifestyle For Men Magazine 3.2.1

Lifestyle For Men Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Lifestyle For Men Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników azacreations.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.2.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić K MAG oraz Black & White Photography - The leading magazine for the mod.


Liczba pobrań: 103
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:azacreations
Rozmiar:9 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 103
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:azacreations
Rozmiar:9 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca